Szkolne mikołajki

6. grudnia świętowaliśmy w naszej szkole mikołajki. Był to dzień radosny i wypełniony świetną zabawą.

W tym dniu uczniowie przyszli ubrani w czapki św. Mikołaja i stroje z motywem świątecznym. Czas pomiędzy przerwami umilała nam świąteczna muzyka. Odbył się również konkurs na najpiękniej ustrojoną salę lekcyjną, który zorganizował Samorząd Uczniowski kl. 4-8. W skład komisji konkursowej, której przewodniczył pan dyrektor Emil Jesiołowski, weszły pani wicedyrektor Marzenna Bonczysta, p. Anna Kliber oraz p. Ewelina Lisowska. Zwycięskie klasy otrzymały bony pieniężne do wykorzystania na potrzeby uczniów. Nie zabrakło również św. Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkościami ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.