Boisko szkolne

Dawno, dawno temu gdy powstała nasza szkoła, a było to w poprzednim stuleciu (w 1966 r.) obok szkoły były piękne boiska. Przez wiele lat, kolejne roczniki naszych uczniów grały na nich w piłkę nożną, siatkową, koszykówkę. Nawierzchnia stopniowo niszczyła się, aż w końcu porosła ja gęsta trawa.

We wrześniu 2016 r. ruszyła budowa naszego nowego boiska. Projekt „Wielofunkcyjne boisko sportowe przy Szkole Podstawowej Nr 9” zyskał największą liczbę głosów spośród projektów zgłoszonych w 2015 r. do Budżetu Obywatelskiego. Od początku 2017 roku korzystamy już z nowej sportowej infrastruktury.

Poniższe zdjęcia ukazują postęp prac przy budowie boiska sportowego i pracach związanych z remontem placu apelowego.