logo
Biuletyn Informacji Publicznej
Klasa 3A i 3B wzięły udział w ogólnopolskim projekcie BohaterON, którego celem jest okazanie pamięci i szacunku uczestnikom Powstania Warszawskiego.
Więcej
W październiku Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło na terenie naszej szkoły zbiórkę karmy, która trafiła do kaliskiego schroniska.
Więcej
Święto Biblioteki w SP nr 9 w Kaliszu 28 października 2019 roku podczas  tegorocznego Święta Biblioteki pn. Czytanie jest podróżą, podróżnicy klas młodszych wyruszyli w drogę wraz z piosenką Bądź gotowy dziś do drogi.
Więcej
W czwartek 24 października obie klasy drugie pojechały na wycieczkę do lasu. Pogoda nam dopisała, a las oświetlony jesiennym słońcem wyglądał zachwycająco!
Więcej
26 października uczestnicy kółka teatralnego naszej szkoły pod opieką pani Izabeli Brukowskiej wzięli udział w Pikniku Ekologicznym. Przedstawienie teatralne „Płonie ognisko” zajęło II miejsce w konkursie międzyszkolnym.
Więcej
Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.
Więcej
18 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.
Więcej
15 października 2019 r. klasa 2 a była na wycieczce w Kaliszance.
Więcej
15 października 2019 roku uczniowie kl.7 b- członkowie koła polonistycznego pod opieką pani I. Brukowskiej i p. M. Michałek uczestniczyli w grze miejskiej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 5 w Kaliszu z okazji 100-lecia szkoły.
Więcej
„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych” Konfucjusz
Więcej