logo
Biuletyn Informacji Publicznej
Zapraszamy na Festyn z okazji Dnia Rodziny 1 czerwca 2019 r. o godz. 11.00.
Więcej
Klasa 4d od początku roku szkolnego realizuje projekt edukacyjny MegaMisja, którego celem jest poszerzanie wiedzy na temat poruszania się w cyfrowym świecie oraz integrowanie zespołu klasowego.
Więcej
W maju 2019 r. odbyło się szkolne podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego Weltsprachen Kinder organizowanego przez Wydawnictwo Synapsa.
Więcej
W piątek, 3 maja 2019 roku, Poczet Sztandarowy naszej szkoły w składzie: Jakub Grzybowski, Natalia Karolak oraz Olga Odziemek
Więcej
Klasa 2a spędziła piątkowy dzień bardzo aktywnie.
Więcej
Wiosną tego roku realizowany był w szkole wśród uczniów kl. 2b pod opieką wychowawcy Anety Szydłowskiej projekt “Migające przedszkola, migające szkoły” finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018.
Więcej
W kwietniu 2019 r. Amelia Rusek i Martyna Kurdyk zajęły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wielkanocne zwyczaje i tradycje”.
Więcej
W marcu 2019 r. dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w ogólnopolskiej Akcji „Kreatywni na 101”. Celem Akcji był rozwój kreatywności i sprawności manualnej oraz umiejętności pracy w grupie wśród uczniów uczęszczających na zajęcia świetlicowe.
Więcej
W dniu 05.04.2019 r. odbyła się w naszej szkole coroczna impreza sportowa dla klas I-III pod hasłem ,,Biegiem po zdrowie”. Uczniowie mieli możliwość podczas zabaw i konkurencji sportowych wspólnie się bawić i rozwijać sprawność fizyczną.
Więcej
Od października 2018 r. do końca marca 2019 r. uczniowie kl.5-7 pod opieką pani Moniki Raniś przygotowywali prace projektowe na OGÓLNOPOLSKI KONKURS “MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY” zorganizowany przez Fundacje Chlorofil.
Więcej