logo
Biuletyn Informacji Publicznej
8 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość, uroczystość z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Więcej
Uczniowie klas siódmych zaprzyjaźniają się z fizyką. Na lekcjach wykorzystują różne metody uczenia się.
Więcej
Tradycją stało się już, że dzieci z naszej szkoły z okazji Wszystkich Świętych odwiedzają pobliski cmentarz.
Więcej
30 października w Szkole Podstawowej nr 14 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla wychowanków świetlic kaliskich szkół podstawowych “Najładniejsza dynia”. Zadaniem uczestników konkursu było indywidualne wykonanie pracy przestrzennej z dyni.
Więcej
Zaburzenia odżywiania u dzieci i młodzieży: anoreksja, bulimia, otyłość i inne nieprawidłowości będą tematem spotkania grupy wsparcia dla rodziców z dietetykiem i psychologiem, które odbędzie się w dniu 14 listopada (środa) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 4 ul. Polna 17.
Więcej
100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości to wydarzenie bliskie sercom wszystkich Polaków. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką – nasz kraj odzyskał suwerenność: „Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą! Duchową bronią walczyłaś i zbroją, o którą pękał każdy cios obuchem…”
Więcej
Uczniowie mieli za zadanie zrobić plakat poświęcony wylosowanemu patronowi kaliskich ulic.
Więcej
Dnia 27.10.2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze fabularnej „Most do wolności”, organizowanej przez Hufiec ZHP Kalisz.
Więcej
W naszej szkole 15 października odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym. Z naszej szkoły startowali: Aleks Budkowski, Widelski Bartek oraz Folland Jakub.
Więcej
W piątek 27 października nie przyszliśmy do szkoły tylko pojechaliśmy uczyć się w lesie. Braliśmy udział w zajęciach pt. “Jesienne obserwacje”.
Więcej