logo
Biuletyn Informacji Publicznej
W piątek 21 września 2018 roku w agroturystyce „Zacisze” w Wojciechówce odbyło się spotkanie uczniów, rodziców i wychowawczyni klasy 2a.
Więcej
2a i 2b jedzie na Zawodzie
Więcej
W sobotę 15.09 uczestniczyliśmy w akcji kaliskiego schroniska “Psim tropem” czyli spacerze z bezdomnymi psami.
Więcej
Ponad 320 uczniów kaliskich szkół odebrało w dniu 19 września 2018 r. Stypendia Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II. Wyróżnionym gratulował m.in. prezydent Grzegorz Sapiński.
Więcej
15 września 2018 roku odbył się kolejny rajd “Śladami Przodków”, który towarzyszył XXVI Europejskim Dniom Dziedzictwa Kulturowego w Kaliszu. Organizatorami rajdu był Kaliski Oddział PTTK im. Stanisława Graevego i Urząd Miejski.
Więcej
Natalia Karolak, Kasia Łożyńska, Agata Nowak i Olga Odziemek, uczennice klasy 8a, w maju 2018 r. wzięły udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Goethe – Institut „Z niemieckim w drogę”.
Więcej
Sobota, 8 września, w Kaliszu przebiegała pod znakiem imprez i ciekawych wydarzeń kulturalnych.
Więcej
3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019 uroczystą mszą świętą w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, po której ciąg dalszy nastąpił na boisku szkolnym.
Więcej
Dnia 01.09.2018 r., na uroczystości patriotycznej związanej z obchodami 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej, nauczyciel historii w imieniu Pocztu Sztandarowego naszej szkoły zapalił znicz pamięci przed tablica pamiątkową na ścianie kaliskiego Ratusza.
Więcej
W najbliższy piątek organizujemy warsztaty wokalne, które będą przygotowaniem do czterech koncertów.
Więcej