logo
Biuletyn Informacji Publicznej
Uczniowie klasy 3a pod opieką s. Beaty Koncy i wychowawczyni Katarzyny Donart przygotowali przepiękne  Jasełka, które zaprezentowali 20.12.2019 r. w szkole swoim nauczycielom, koleżankom i kolegom, ale również 12.01.2020 r. w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu gdzie oglądać mogli ich wierni, rodzice, dziadkowie czy rodzeństwo.
Więcej
W dniu 12 stycznia 2020 roku szkolny chór wystąpił podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Występ ten miał miejsce w hali Winiary Arena w Kaliszu.
Więcej
W dniu 10 stycznia 2020 roku, już po raz drugi, odbył się w naszej szkole Koncert Noworoczny dla rodziców uczniów. Celem Koncertu jest prezentacja osiągnięć obu zespołów muzycznych, które działają w naszej szkole – szkolnego chóru oraz szkolnego zespołu fletów prostych.
Więcej
W klasach I – III zostały przeprowadzone zajęcia na temat: Bezpieczne Ferie Zimowe.
Więcej
W dniu 19.12.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu odbyło się podsumowanie XI Międzyświetlicowego Konkursu dla wychowanków kaliskich świetlic „I Ty możesz zostać pisarzem”.  Prace ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych.
Więcej
W uznaniu zasług polskich matematyków dla nauki na świecie w ostatnich stuleciach Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2019 Rokiem Matematyki.
Więcej
Zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Więcej
13 grudnia klasa IIb, pod opieką p. I. Owczarek i s. B. Konca, skorzystała z kreatywnych zajęć organizowanych przez Centrum Edukacyjne Sióstr Nazaretanek w Kaliszu.
Więcej
7 grudnia w naszej szkole odbył się III Turniej Tenisa Stołowego Rady osiedla Tyniec o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9.
Więcej
W miniony piątek, 6 grudnia 2019 odbył się konkurs matematyczny dla chętnych uczniów klas szóstych.
Więcej