logo
Biuletyn Informacji Publicznej
Mikołaj z wioski Rovaniemi przyjechał do Kalisza.
Więcej
Uczniowie naszej szkoły z klas 7 uczestniczyli w festynie PONIEDZIAŁEK NA SPORTOWO z Programem Szkolny Klub Sportowy. Festyn odbył się 11.12.2017 w Hali Sportowej ARENA Kalisz.
Więcej
W piątek, 8 grudnia 2017 roku, odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych „Drzewko Bożonarodzeniowe”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Kaliszu.
Więcej
Uczniowie klasy 3a uczęszczający do świetlicy szkolnej podczas zajęć świetlicowych wykonali robota, który wziął udział w konkursie organizowanym przez Twojrobot.pl.
Więcej
Chociaż za oknami brak śniegu to nastrój świąteczny w świetlicy szkolnej gości już od pierwszych dni grudnia. Dzieci pisały listy do Mikołaja, pięknie ubrały choinkę, udekorowały salę oraz wykonały prace plastyczne o tematyce świątecznej.
Więcej
W dniach 4-8 grudnia nasza szkoła przyłączyła się do udziału w wydarzeniu na skalę ogólnoświatową – Hour of Code (Godzina Kodowania). Uczniowie klas 4-6 podczas lekcji informatyki uczyli się podstaw kodowania, a także rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.
Więcej
6 grudnia to dzień szczególny, imieniny Mikołaja w naszej szkole obchodzono hucznie. Były mikołajkowe przebrania, świąteczne wierszyki, mikołajkowe prezenty i pierniczki.
Więcej
Uczennica naszej szkoły Natalia Karolak z kl. 7a otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Z baśniowego kufra”.
Więcej
5 grudnia w siedzibie MDK odbyła się inauguracja 17 edycji konkursu plastycznego „Wolność bez nałogów”.
Więcej
W dniu 2.12.2017r. w naszej szkole odbył się otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły i Rady Osiedla Tyniec. Do rywalizacji przystąpiło czterdziestu zawodników w różnych kategoriach wiekowych.
Więcej