logo
Biuletyn Informacji Publicznej
OGŁOSZENIE Na okres wakacji Klub Małego Detektywa zawiesił swoją działalność i udał się za zasłużony i wyczekiwany urlop.
Więcej
19 czerwca 2019 roku był w kaliskiej „dziewiątce” szczególny. Po dziewiętnastu latach znów żegnaliśmy absolwentów ośmioklasówki.
Więcej
Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku klas I-VII.
Więcej
Od wtorku 11 czerwca do czwartku 13 czerwca uczniowie klas 4b i 5b pojechali na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Trafiliśmy na wspaniałą letnią pogodę!
Więcej
Dawid Roliński w minionym roku szkolnym odnosił sukces  w licznych zawodach sportowych organizowanych przez Kaliski Szkolny Związek Sportowy.
Więcej
7 czerwca 2019 r.,  w naszej szkole tradycyjnie, odbyła się już VI  OLIMPIADA MISYJNA dla klas młodszych. Tym razem zespoły klasowe zostały przedstawicielami kontynentów, zgodnie z wcześniejszym podziałem PDMD.
Więcej
Uczennica naszej szkoły Ada Kępczyńska z kl. 5a zdobyła główną nagrodę w swojej kategorii wiekowej  w konkursie plastycznym KULISIEWICZ I JA organizowanym przez MDK w Kaliszu.
Więcej
10 czerwca 2019 roku został  rozstrzygnięty  konkurs  „Czytelnicy Roku” Zwycięzcy  otrzymali dyplomy i  nagrody książkowe, które uroczyście wręczył pan dyrektor  Emil Jesiołowski.
Więcej
24 maja uczniowie klas piątych rywalizowali ze sobą w Konkursie Pięknego Czytania. Piątoklasiści wspaniale zaprezentowali swoje czytelnicze umiejętności, dlatego  jury miało bardzo trudne zadanie.
Więcej
8 czerwca 2019 r.  (sobota) o godz. 12.30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w  Dębem odbyło się Podsumowanie Projektu „Kaliska Przygoda z Odpadami”.
Więcej