logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Edukacji Narodowej

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową
bez przerwy zdobywa, ten może być
nauczycielem innych”
Konfucjusz

14 października  2019 r.  w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Marzenny Bonczystej, która pogratulowała Panu Dyrektorowi Emilowi Jesiołowskiemu i Pani Annie Kliber, otrzymania nagrody z rąk Prezydenta Miasta Kalisza. Następnie Pan Dyrektor podziękował za trud pracy dydaktyczno – wychowawczej  i wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom. Samorząd uczniowski obdarował wszystkich nauczycieli życzeniami i słodkim upominkiem. 
Część artystyczną w tym dniu przygotowały klasy 2 a i 2 b pod okiem wychowawczyń Pani Doroty Dominiak i Pani Iwony Owczarek. Występ dopełnił nasz wspaniały szkolny chór pod kierunkiem Pani Arlety Lis. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień, wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Oprawę plastyczną przygotowała Pani Sylwia Odziemska.
Comments are closed.