logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Podsumowanie „Konkursu na najpiękniejszą okładkę książki”

W piątek (25.02.2022) w bibliotece szkolnej nastąpiło rozdanie nagród laureatom „Konkursu na najpiękniejszą okładkę do książki”.

W konkursie uczestniczyli uczniowie klas II. Zadaniem uczestników konkursu było przeczytanie wybranej książki i wykonanie okładki do niej,  z zachowaniem zasad tworzenia takiej ilustracji – imię i nazwisko autora książki, tytuł.  Nagrodzone prace naszych uczniów można oglądać w bibliotece szkolnej. Dzieci otrzymały w nagrodę pięknie wydane albumy książkowe, o różnorodnej tematyce, rozwijającej ich wiedzę i zainteresowania. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce

Natalia Madera z 2a

Zuzanna Koser  z 2 b

II miejsce

Nikola Przepiórka z 2a

Olivia Długiewicz z 2b

III miejsce

Antoni Wojtaszek z 2a

Julia Wojtczak z 2b

Comments are closed.