logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego kl. VIII

I przyszedł znienacka Ten Dzień. Po ośmiu spędzonych razem latach trzeba się rozstać.

Trudno uwierzyć, jak szybko minął ten wspólny czas. Radość z odebranych świadectw, zakończenia roku szkolnego, nadchodzących wakacji miesza się z niepokojem związanym z niedaleką przyszłością – nowymi szkołami, obcymi nauczycielami, nieznanymi koleżankami, kolegami – i smutkiem z powodu rozstania. Tu wszystko jest znane, swojskie, bezpieczne. Co będzie dalej? Kochani Absolwenci, dalej będzie tylko lepiej. Przed Wami nowe wyzwania, którym podołacie bez problemu. Rozkwitajcie w nowych szkołach. Sławcie imię naszej szkoły swoją pilnością i dojrzałością. Pamiętajcie jednak, skąd wyszliście, gdzie rozpoczynaliście swoją przygodę z nauką. Pamiętajcie o nas. My też odczuwamy skrajne emocje – cieszymy się, że tak wspaniali, młodzi ludzie wyszli spod naszych skrzydeł i martwimy, że nie zobaczymy Was we wrześniu w murach naszej szkoły. Będziemy jednak bacznie choć życzliwie przyglądać się Waszym poczynaniom. Nie stracimy Was z oczu. Obejrzyjcie galerię zdjęć z uroczystości zakończenia roku. Zachowajcie nas we wdzięcznej pamięci. My zaś, dyrekcja i grono pedagogiczne, życzymy Wam z serca spełnienia życzeń związanych z wybraną szkołą, sukcesów w nauce i przede wszystkimi rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Szerokiej drogi, Kochani! Podążajcie za marzeniami!

Comments are closed.