logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka kl. 7b do Warszawy

W miniony wtorek klasa 7b pojechała na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie stolicy od wjazdu na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki, gdzie przepiękna  pogoda pozwoliła obejrzeć panoramę Warszawy.

Miasto prezentowało się z tego miejsca imponująco. Następnie podziwiając panoramę wysokiej zabudowy uczniowie  skierowali się w stronę Ogrodu Saskiego i placu z Grobem Nieznanego Żołnierza, gdzie obserwowali zmianę warty  Przechodząc obok pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej oraz pomnika Józefa Piłsudskiego podążyli w kierunku Zamku Królewskiego zatrzymując się w kilku ważnych punktach, przy Pałacu Prezydenckim, kolumnie Zygmunta i kończąc na rynku Starego Miasta. W tym miejscu uczniowie naszej szkoły przy akompaniamencie katarynki  i w towarzystwie Syrenki zakończyli zwiedzanie Warszawy.

Comments are closed.