logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 14 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły p. Emil Jesiołowski, wicedyrektor p. Marzenna Bonczysta oraz rodzice uczniów.
W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych w trakcie ślubowania zobowiązali się do: pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku dla nauczycieli i miłości Ojczyzny.
Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem lewego ramienia dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!
Po dokonaniu aktu pasowania odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy Ia i Ib oraz chóru szkolnego pod kierunkiem p. Arlety Lis. Pan dyrektor złożył życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców.
 
Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!
Comments are closed.