logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt na lekcji matematyki

Uczniowie klasy 6b od marca do kwietnia pracowali metodą projektu na lekcjach matematyki. Zadanie dotyczyło zebrania informacji, przetworzenia ich i zaprezentowania na forum.

Tematem projektu było „Co robię w ciągu doby?” Część pracy uczniowie wykonywali samodzielnie kształtując nawyk systematyczności i odpowiedzialności za powierzone zadanie. Następnie w wyznaczonych grupach opracowywali zebrane wyniki wykazując się umiejętnością działania w zespole oraz rozwijając komunikację.

17.04.2023 wszystkie grupy zaprezentowały przygotowane diagramy wraz z ciekawymi i zabawnymi wnioskami. Wszyscy wspaniale wywiązali się z zadania. Wnioski były interesujące i skłaniające do dalszego działania. Wykonana praca dała wiele satysfakcji zarówno uczniom, jak i nauczycielowi.

Brawa dla klasy 6b.

Comments are closed.