logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Akcja charytatywna „Gwiazdka dla Olivii”

W dniach od 13.12 do 17.12.2021 w naszej szkole odbył kiermasz bożonarodzeniowy pod hasłem: „Gwiazdka dla Olivii”.

W celu zorganizowania kiermaszu na rzecz naszej uczennicy, od października do naszej szkoły przynoszone były przedmioty związane ze Świętami Bożego Narodzenia: stroiki świąteczne, świeczniki, bombeczki na choinkę, ręcznie robione choineczki, kartki świąteczne i przedmioty nadające się na prezent.  Na kiermasz bożonarodzeniowy „Gwiazdka dla Olivii” przekazano wiele wspaniałych darów, które sprzedały się w mgnieniu oka.

Do akcji charytatywnej z entuzjazmem i ogromną chęcią pomocy drugiemu człowiekowi przyłączyli się rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy naszej szkoły. Wszyscy położyli swoje ręce na pokład, by zjednoczyć  się w potrzebie i pokazać wsparcie chorej dziewczynce.

Nieocenioną pomocą w czasie trwania kiermaszu, darzyli nas także nasi wspaniali pomocnicy, którzy dbali o porządek na stołach, wykazali się smykałką do biznesu, pilnowali, by zachęcić uczestników kiermaszu do kupna. Dziękujemy naszym wspaniałym pomocnikom Świętego Mikołaja!

Aby wynagrodzić wysiłek jaki dzieci włożyły w wykonanie świątecznych dekoracji nauczyciele naszej szkoły zorganizowali także konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOZONARODZENIOWĄ”.

O kiermaszu charytatywnym organizowanym dla Olivii dowiedzieli się również nauczyciele i uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kaliszu, którzy także okazali swoje dobre serca i na  kiermasz bożonarodzeniowy przekazali wiele własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

Akcja charytatywna „Gwiazdka dla Olivii” zakończyła się ogromnym sukcesem. Wszystkim uczestnikom kiermaszu bożonarodzeniowego dziękujemy z hojne dary i dobre serca. Wspólnie przyczyniliśmy się do tego, aby Olivia mogła wrócić jak najszybciej do zdrowia i do szkoły.

Z niecierpliwością czekamy na ten dzień!

Comments are closed.