logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego klasy ósmej

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego klasy ósmej było wyjątkowe i wzruszające.

Uczniowie przekazali sztandar młodszym kolegom, ślubując, że będą godnie reprezentować naszą szkołę i dbać o jej dobre imię. Absolwenci serdecznie podziękowali za opiekę i trud swojej wychowawczyni p. Katarzynie Dmitrzak. Bukiety i ciepłe słowa otrzymali również p. dyrektor Emil Jesiołowski oraz p. wicedyrektor Marzenna Bonczysta. W części artystycznej pod kierunkiem p. Arlety Lis wystąpili tegoroczni absolwenci praz klasy siódme. Występ jak zwykle był na bardzo wysokim poziomie. Następnie absolwenci zaprezentowali przedstawienie pt. „Hamlet” przygotowane pod kierunkiem p. Izabeli Brukowskiej. Młodzi aktorzy wcielili się w rolę uczniów szkoły z ubiegłego wieku prezentując zabawne sytuacje z ich życia.
Uroczystość zakończyła się uroczystym wręczeniem świadectw oraz nagród. Wspólne zdjęcie będzie przypominało o tym ważnym dniu w życiu społeczności szkolnej.

Comments are closed.