logo
Biuletyn Informacji Publicznej

XI Międzyświetlicowego Konkursu dla wychowanków kaliskich świetlic „I Ty możesz zostać pisarzem”

W dniu 19.12.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu odbyło się podsumowanie XI Międzyświetlicowego Konkursu dla wychowanków kaliskich świetlic „I Ty możesz zostać pisarzem”.  Prace ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych.

Uczestnicy konkursu wykazali się talentem literackim na najwyższym poziomie oraz bujną wyobraźnią. Dzięki swojej pomysłowości obdarzyli bohaterów książek niezwykle barwnymi osobowościami. Postacie z dzieł dzieci miały też wiele ciekawych przygód. Mali pisarze zadbali również o oprawę plastyczną swoich historii. Nie ukrywamy, że trudno było wśród tak wielu nadesłanych prac wybrać najlepsze. Być może wśród laureatów konkursu jest przyszły zdobywca Literackiej Nagrody Nobla. Dziękujemy Radzie Osiedla „Tyniec”, która dla wszystkich uczestników ufundowała atrakcyjne nagrody.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych.

kategoria I – uczniowie klas I :
I miejsce – Aleksander Juszczak 
II miejsce – Maja Szkudlarek
                     Sara Feliszczak
III miejsce – Sara Tyc

kategoria II – uczniowie klas II
I miejsce – Wanessa Białek 
II miejsce – Amelia Jakubowska 
III miejsce – Wiktoria Przygodzka  
WYRÓŻNIENIE: 
Maja Grzesiak

Dyplom za udział:
Weronika Grzelak, Alicja Wrona, Laura Wojtczak,
Hanna Far, Jan Mierzwa


         kategoria III – uczniowie klas III
I miejsce – Nikola Andrzejczak
II miejsce – Maja Urbańska
III miejsce – Magdalena Bąk

WYRÓŻNIENIE: 
Antonina Szewczyk

Lena Służewska

Dyplom za udział:

Paulina Kamińska, Magdalena Krzywik, Agata Grzybek,
Lena Olejniczak, Emilia Fedorowicz, Lena Bednarek,
Zuzanna Kaczmarek, Nikola Rykaczewska, Hanna Czarnecka,
Marcel Swędrowski, Kaja Calik                                                                                 

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Comments are closed.