logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka kl. 4a i 4b do Wrocławia

W piątek, 14 czerwca 2024 roku, klasy 4a i 4b udały się na wycieczkę do Wrocławia.

Odwiedziliśmy Centrum Edukacji Ekologicznej – Hydropolis. Wybraliśmy się w podróż od przestworzy po głębiny.  Ekspozycje, multimedia i ciekawa scenografia pozwoliły nam poznać wiele tajemnic związanych z wodą. Następnie udaliśmy się na spacer po Starym Mieście w poszukiwaniu wrocławskich kransali. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Iluzji, w którym czekały na nas doświadczenia, zadania interaktywne, takie jak rysowanie światłem, tworzenie cieni czy wyjątkowe przeżycia w świecie do góry nogami. Ciekawe opowieści przewodnika oraz słoneczna pogoda sprawiły, że dla uczniów był to czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy, jak również okazja do pogłębienia więzi koleżeńskich.

Comments are closed.