WOŚP

Rekordową kwotę 2324,68 zł zebrali wolontariusze kwestujący w ramach Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działającego przy Starostwie Powiatowym w Kaliszu.

Uczniowie zbierali pieniądze na terenie naszej szkoły podczas przerw oraz kiermaszu świątecznego. Tegorocznym celem zbiórek jest  zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 10 stycznia 2020 r. wolontariusze uczestniczyli w Powiatowo – Gminnym Finale 28. WOŚP w Gminnym Ośrodku Kultury w Liskowie, podczas którego nastąpiło podsumowanie zbiórki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce, a szczególne podziękowania składamy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu świątecznego.