logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Stypendia Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II

W dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymali stypendia Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Sali Recepcyjnej kaliskiego ratusza.

O przyznaniu uczniom stypendium zdecydowała kapituła, która brała pod uwagę takie kryteria jak: wyniki w nauce, sytuacja materialna ucznia, postawę patriotyczna, działalność na rzecz społeczeństwa i szczególne osiągnięcia.
Z naszej szkoły stypendia otrzymało 6 uczniów z klas 4-6 oraz 5 uczniów z klas 7.
1. Alan Gasparyan
2. Antoni Jarek
3. Gabriela Łożyńska
4. Maria Piwońska
5. Zuzanna Poczekała
6. Zofia Wojciechowska
7. Adam Wielgocki
8. Amelia Krysiak
9. Katarzyna Łożyńska
10. Paulina Naskręcka
11. Paulina Przybył

GRATULUJEMY!

Comments are closed.