logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Solidarni z Ukrainą

09.03.2022 r. o godz. 09:30 odbył się w naszej szkole happening w ramach, którego pokazaliśmy naszą solidarność z Ukrainą.

Celem naszego przedsięwzięcia było wyrażenie sprzeciwu dla działań wojennych na terenie Ukrainy. Był też wsparciem dla jej wszystkich mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem rówieśników naszych uczniów. W tej szczególnej chwili Wszyscy złapaliśmy się za dłonie i minutą ciszy upamiętniliśmy tych wszystkich, którzy stracili życie w obronie ojczyzny. Happening to również podziękowanie za  zaangażowanie i prowadzoną zbiórkę na terenie naszej szkoły. Na zakończenie chór pod opieką Pani Arlety Lis wykonał piosenkę Majki Jeżowskiej „Dłonie”.

https://view.genial.ly/62287c5a90feee0012a7ae14/presentation-basic-presentation

Comments are closed.