logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Razem na święta

Nasza szkoła w tym roku przyłączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta”.

Celem tej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji miała nieco odmienny charakter.  W okresie przedświątecznym, kiedy to wiele osób czeka na pomoc i wsparcie, szczególnie liczy się każdy, choćby najmniejszy gest.

Uczniowie podjęli wiele działań: chętnie pomagali w sprzątaniu, obdarowywali innych, zrobili zakupy, przygotowali kartki z życzeniami dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, czy schroniska św. Brata Alberta.

 

Dziękujemy Wam za zaangażowanie się w tą akcję. Brawo uczniowie SP 9.

Comments are closed.