logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Pomoc dla Ukrainy

Pragniemy złożyć ogromne podziękowania za zaangażowanie oraz wielkie serce włożone w organizację pomocy na rzecz poszkodowanych w konflikcie zbrojnym na Ukrainie.

Tak wielu darczyńców otworzyło swoje serca podczas zbiórki w naszej szkole. To piękny i szlachetny gest, który pokazuje jak wiele dobra jest wokół nas. Ilość darów przyniesionych do szkoły przeszła nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo wzruszeni. Z dumą możemy też oznajmić, że zebrane rzeczy trafiły już do pierwszych potrzebujących za pośrednictwem Fundacji Bread of Life do której dostarczyliśmy zebrane dary. Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej Szkoły. Podziękowania kierujemy również do p. Marzeny Rudowicz za pomoc w transporcie darów.
❤️❤️❤️Jesteście wspaniali!❤️❤️❤️
 
Szkolne Koło Wolontariatu
Samorząd Uczniowski
Szkolny Polski Czerwony Krzyż
 
#PomocDlaUkrainy #BreadOfLife #SP9 #PCK

Poprzednie

Następne

Comments are closed.