logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs artystyczny pod nazwą „Też mam talent”

W dniu 25 marca 2022 roku w kaliskim MDK odbył się konkurs artystyczny pod nazwą „Też mam talent”.

Naszą szkołę reprezentowało w nim trzech uczestników: Inez Szymczak i Ala Rudowicz z klasy 7b, które jako duet wykonały piosenkę pt. „Creep”, Hania Far z klasy 4a, która wykonała piosenkę z repertuaru Sanah oraz szkolny zespół fletów prostych w składzie: Anita Walczak z klasy 8a, Martyna Jakubowska z klasy 8c, Patrycja Pawlik z klasy 7a oraz Zuzanna Siewieja z klasy 7c. Zespół zagrał utwór instrumentalny pt. „Ballada dla Adeliny” Paula de Senneville’a. Dziewczynki zaśpiewały pięknie, jednak nie udało im się zdobyć wyróżnienia. Zespół fletów prostych ujął komisję pięknem gry, a także świetnym zespołowym zgraniem. Znalazł się w trójce wytypowanych przez nią wykonawców, a następnie – w głosowaniu publiczności – zajął II miejsce. Gratulacje!Comments are closed.