Dzień Ucznia

W środę 21.10.2020 w naszej szkole odbył się Dzień Ucznia. W związku z tym dzieci i młodzież otrzymali wiele przywilejów, które zostały zapisane w wierszu:

W dniu dzisiejszym wyjątkowo

Z swego serca dać chcemy słowo

Bez jedynek, same piątki

A to obietnic naszych początki

Dziś uwagi nie dostaniesz

Na ocenę odpytany nie zostaniesz

Dziś kartkówki nie napiszesz

Ściągać też nie będziesz musiał

Bo sprawdzianów dzisiaj nie ma

I bez stresu dzisiaj spędzisz czas swój w szkole na wesoło

Witaj dziś uczniowska szkoło!

Uczniowie w tym dniu mogli odetchnąć od sprawdzianów, kartkówek czy prac klasowych, nie byli także pytani na ocenę, a po lekcjach nie została zadana praca domowa. Zajęcia w szkole odbywały się w atmosferze relaksu. Dzieci i młodzież, przemieszczali się korytarzami szkoły ze szczerymi uśmiechami na twarzach. Jedna z klas podczas lekcji w sali informatycznej stworzyła w ramach podziękowania prezentacje multimedialne związane z Dniem Ucznia. Pomysł celebrowania w szkole takiego święta został odebrany bardzo pozytywnie. Dzieci bardzo cieszyły się, że ktoś postanowił je wprowadzić. Czekają z nadzieją na przyszły rok i Dzień Ucznia 2021! Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.