logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zapraszamy do udziału w Charytatywnej Wigilii na Kaliskim Rynku

W tym roku Kalisz pomaga i bije Rekord Guinnessa!

Pewnie już wiecie, że do naszego,  najstarszego miasta w Polsce „zlecą się” Anioły!

Chcielibyśmy się do Was zwrócić z wielka prośbą, aby zrobić wszystko, by  15 grudnia na kaliskim rynku udało się zgromadzić  1276 osób przebranych za Anioły.

Kaliszanie atakują bowiem Rekord Guinnessa, który dotąd należy do Kanadyjczyków i  wynosi 1275 Aniołów. Bicie Rekordu będzie integralną częścią Charytatywnej Wigilii na Kaliskim Rynku, która odbywa się w tym roku już po raz siódmy. Jej celem jest w tym  roku pomoc szóstce chorych  dzieci, podopiecznych Fundacji Bread of Life. Rekord i Wigilię wspiera wiele kaliskich firm. Anioły będą ubrane w tkaniny produkowane przez kaliską Fabrykę Firanek  i Koronek HAFT.

W to wielkie, charytatywne wydarzenie  włączają się, firmy, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, fundacje,  szkoły,  artyści i wszyscy mieszkańcy miasta oraz okolic. Organizują koncerty, kiermasze, licytacje, wydarzenia sportowe, a dochód  z imprezy w całości przekazany zostanie  na rzecz chorych dzieci – podopiecznych Fundacji Bread of Life. Wszystko to dla Wiktorii, dwóch Michałów, Karola, Piotra i Szymona, którzy potrzebują kosztownych rehabilitacji, lekarstw czy operacji. Boże Narodzenie to idealny czas na pomaganie i takie prezenty!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w charytatywnej Wigilii  15 grudnia w godzinach 12 – 18, oraz w Biciu  Rekordu Guinnessa  o godz. 15:00

Przebierzcie się w białą szatę (długość za kolana), weźcie skrzydła i aureolkę i bądźcie na Placu pod Ratuszem przed godziną 15.

Comments are closed.