logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zapraszamy do udziału w akcji „Moc Prezentów UNICEF”

W ramach projektu „Moc Prezentów UNICEF” zapraszamy Was do zapoznania się z działaniami UNICEF na świecie.

Poznacie historię dzieci z Gwatemali, których życie zmienił huragan. Straciły wszystko, co było im bliskie i znane. Takich historii dzieci, dotkniętych skutkami kataklizmu czy mieszkających w najbiedniejszych regionach bez odpowiednich warunków do życia, są tysiące. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest natychmiastowa pomoc, UNICEF działa od razu. Pomaga, dostarczając produkty humanitarne, dzięki którym dzieci i ich rodziny są bezpieczne i mogą funkcjonować.
 
Prezenty bez Pudła to najskuteczniejsza forma pomagania. Chcemy przedstawić Wam, w jaki sposób UNICEF zmienia życie dzieci dzięki tym produktom i zachęcić Was do przyłączenia się do pomocy.
 
W ramach akcji Unicef każdego dnia można pomóc dzieciom poprzez zbiórkę charytatywną wrzucając datek u uczniów należących do Samorządu Uczniowskiego lub odwiedzając stronę Unicef Polska i samodzielnie wesprzeć akcję.
 
Comments are closed.