logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego klas I-VII

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – upragniony koniec roku szkolnego  2021/2022 stał się faktem.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII oraz pożegnanie uczniów klas VIII.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku.  To również dzień, w którym wyróżniamy uczniów z wysokimi wynikami w nauce oraz doceniamy ich zaangażowanie w życie szkolne. Dziękujemy za wytrwałą pracę i promowanie szkoły w środowisku lokalnym poprzez udział w licznych konkursach. Mamy nadzieję, że w ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji nie będziecie musieli wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli wam na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i  wyjazdy. Życzymy wszystkim udanych wakacji i czekamy na was we wrześniu.

Comments are closed.