Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020, składamy najserdeczniejsze życzenia dla uczniów oraz całej kadry nauczycielskiej.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam dobrych ocen i wzorowego zachowania. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały wakacyjny odpoczynek. Wykorzystajcie jak najlepiej letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Do zobaczenia we wrześniu.

Wszystkim Nauczycielom i pracownikom składamy podziękowania za całoroczną pracę, za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie naszych dzieci. Życzymy Państwu udanego wypoczynku, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Następne