logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku klas I-VII

Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku klas I-VII.

Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Pan dyrektor pogratulował uczniom sukcesów i życzył wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji. W czasie apelu pożegnaliśmy  nauczycieli, którzy zakończyli pracę w naszej szkole i odeszli na zasłużoną emeryturę: panią Jadwigę Kujawę  i panią Zofię Żuk oraz panią Annę Olczyk, która zmieniła miejsce pracy.  Były ciepłe słowa, które do nauczycieli skierował  pan dyrektor Emil Jesiołowski, podziękowania za wieloletni trud pracy w zawodzie nauczyciela, poświęcenie, troskę i wielkie serce dla uczniów.

Uczniowie złożyli podziękowania Księdzu Prałatowi Jackowi Plocie, a proboszcz nagrodził dzieci  za zaangażowanie w życie parafii. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy 5a oraz wokaliści ze szkolnego chóru.

Comments are closed.