logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Zabawa z poezją – konkurs

9 lutego odbyły się eliminacje do konkursu „Zabawa z poezją”, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu.

Naszą szkołę w kategorii klas IV-VIII reprezentowały uczennice: Ewa Trawkowska, Martyna Jakubowska, Daryna Bakumets, Julia Mijalska, Iga Trawkowska i Eliza Jędraszek. Wszystkie recytatorki wypadły wspaniale. Konkurencję miały bardzo dużą – w konkursie wzięło udział 36 uczestników. Jurorzy byli pod wrażeniem recytacji wiersza w języku ukraińskim przez Darynę. Zebrała duże brawa. Do finału, który odbędzie się w marcu, przeszły Martyna Jakubowska z 5c oraz Iga Trawkowska z 6a. Serdeczne gratulacje. Pamiętajcie: trzymamy kciuki za dziewczyny w marcu!

Comments are closed.