logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Wycieczka klasy 2a i 2b do Wrocławia

W poniedziałek, 18 listopada obie klasy drugie pojechały na wycieczkę do Wrocławia.

Najpierw wjechaliśmy szybkobieżną winda na 50. piętro najwyższego budynku w Polsce – Sky Tower. Ze znajdującego się tu 200 metrów nad ziemią punktu widokowego mogliśmy podziwiać fantastyczne widoki Wrocławia i okolic.

Potem udaliśmy się do centrum miasta, gdzie jedliśmy smaczny obiad.

Z pełnymi brzuchami wyruszyliśmy do zoo. Tutaj czekali na nas przewodnicy, którzy poprowadzili zajęcia warsztatowe „Bliskie spotkania z małpami”. Teraz już tylko największa atrakcja wrocławskiego zoo – Afrykarium!

A tego nie da się opisać, musicie sami zobaczyć, żeby poczuć klimat podwodnego świata.

Okupieni w pamiątki i bardzo szczęśliwi bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Comments are closed.