logo
Biuletyn Informacji Publicznej

VI OLIMPIADA  MISYJNA

7 czerwca 2019 r.,  w naszej szkole tradycyjnie, odbyła się już VI  OLIMPIADA MISYJNA dla klas młodszych. Tym razem zespoły klasowe zostały przedstawicielami kontynentów, zgodnie z wcześniejszym podziałem PDMD.

Wyglądaliśmy jak zwykle kolorowo. Goście, którzy przyjechali do nas ze Szkoły Podstawowej  im. Polskich Noblistów ze Skalmierzyc byli reprezentantami Ameryki Północnej. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, były liczne konkurencje takie jak: „towar na głowie”, „słoniowe nogi”, „siłacze”…, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było dużo dobrej zabawy i śmiechu po pachy. Wszystkim „ plemionom i wodzom” udzieliła się zdrowa rywalizacja. Tradycją w naszej szkole stała się akcja charytatywna pod nazwą „Opatrunek na ratunek”. Wszystkie klasy dzielnie od miesiąca zbierały materiały opatrunkowe dla dzieci z Afryki. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w akcję, jak również s. Beacie Konca za czuwanie nad organizacją i przebiegiem całego przedsięwzięcia. Na koniec, nie zabrakło dyplomów, słodkości i nagród dla wszystkich uczestników.

Comments are closed.