UWAGA KONKURS!!!

Zapraszamy do głosowania w konkursie: „Ucieczka z krainy baśni” w którym udział wzięli uczniowie klasy 4a.

Regulamin:
1. Głosujemy od 29 maja od godziny 12.00 do 1 czerwca do godziny 12.00. Po tym terminie głosy nie będą ważne. Głosowanie odbywa się na szkolnym fanpage’u na Facebooku.
2. Można oddać tylko jeden głos na jedną wybraną inscenizację. Głos należy oddać wpisując w komentarzu numer przedstawienia.
3. W konkursie bierze udział 7 spektakli, które są ponumerowane od 1 do 7. Numer spektaklu wyświetla się w prawym górnym rogu przez cały czas trwania przedstawienia.

Przedstawienie, na które zostanie oddana największa ilość głosów otrzyma nagrodę publiczności. Jury w składzie: pani dyrektor Marzenna Bonczysta, pani Małgorzata Michałek, pani Emilia Sztajman oraz organizatorka konkursu – pani Izabela Brukowska wybierze zwycięzcę.