logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt „Migające przedszkola, migające szkoły”

Wiosną tego roku realizowany był w szkole wśród uczniów kl. 2b pod opieką wychowawcy Anety Szydłowskiej projekt “Migające przedszkola, migające szkoły” finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018.

Projekt stanowił rodzaj wspaniałej zabawy, jednocześnie rozwijając u dzieci intelekt, pamięć, koncentrację uwagi i sprawności manualno-ruchowe, uczył tolerancji, otwartości w stosunku do ludzi niepełnosprawnych, a także pozwolił przyswoić dzieciom podstawy porozumiewania się z osobami niesłyszącymi za pomocą języka migowego.

Warsztaty prowadzone przez p. Agnieszkę Wypych były niezwykle atrakcyjne i pełne humoru, dzięki czemu zajęcia były efektywne i przebiegały w przyjaznej atmosferze.

Comments are closed.