logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Pożegnanie klas ósmych

23 czerwca 2023 r. to ostatni dzień w szkole naszych tegorocznych Ósmoklasistów.

Drodzy Absolwenci, przez ostatnie lata obserwowaliśmy Was rosnących, uczących się i przekształcających w młodych ludzi pełnych potencjału. Każdego dnia zdobywaliście nowe umiejętności i poznawaliście świat w szerokim zakresie. Wasze zaangażowanie, determinacja i chęć do nauki sprawiły, że mogliśmy spotkać się w tym dniu, aby docenić Wasze osiągnięcia.

Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość. Choć kończymy ten rok szkolny, to Wasza nauka i rozwój nie mają końca. Macie przed sobą wiele celów do osiągnięcia i marzeń do spełnienia. Kontynuujcie swoje pasje i rozwijajcie talenty. Bądźcie ambitni, otwarci na nowe wyzwania i gotowi na ciężką pracę, która przynosi efekty.

 

Życzymy Wam wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w następnym roku szkolnym.

 

Koniec roku szkolnego to często czas pożegnań, tak jest również dziś. Ze smutkiem, ale i ogromną wdzięcznością żegnamy dwie wspaniałe nauczycielki: p. Małgorzatę Kaczmarek i p. Joannę Wasielewską.

 

Drogie Panie!

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za olbrzymie serce i przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

Życzymy Paniom dużo zdrowia, radości każdego dnia i powodzenia w życiu osobistym!

 

Comments are closed.