logo
Biuletyn Informacji Publicznej

PODSUMOWANIE TYGODNIA ZDROWIA Z „TRÓJKĄ”

28 października 2022 roku, w ostatnim dniu Tygodnia Zdrowia z ,,Trójką” pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Pana Krystiana Kinastowskiego, został przeprowadzony KONKURS WIEDZY O ZDROWIU w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły kl.8b: Amelia Gąsiorowska, Amelia Szymkowiak, Wiktoria Mikołajczyk, Zuzanna Szewczyk, Maciej Sobczak pod opieką pani Moniki Raniś.

Wyniki konkursu wiedzy o zdrowiu:

I miejsce: Amelia Szymkowiak SP9

Uroczyste zakończenie IX edycji Tygodnia Zdrowia z „Trójką” , którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu we współpracy z Radą Osiedla „Śródmieście I”, odbyło o godz.10.00 w sali gimnastycznej.
Pani Elżbieta Czuba, starszy wizytator Delegatury w Kaliszu Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Pan Eskan Darwich, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kalisza i pan Paweł Michalski w imieniu sponsorów wręczyli nagrody laureatom i uczniom wyróżnionym w poszczególnych konkursach.

Uczniowie kl.6b: Aleksander Ciesielski, Wiktor Lipiński i Mateusz Michałowski otrzymali wyróżnienie za plakat promujący zdrowie.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Kaliskiej zdobyła Puchar Prezydenta Miasta Kalisza za zaangażowanie i promowanie prozdrowotnych postaw.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim uczniom za zaangażowanie i wkład pracy, a laureatom gratulujemy!

Comments are closed.