OGŁOSZENIE

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kaliszu włączył się do zbiórki tekstyliów organizowanej przez Firmę Colian, która wspólnie z fundacją Po Pierwsze koordynuje akcję Szafowanie.pl na rzecz Jagódki, która zmaga się z niezwykle ciężką chorobą.

Szkolne Koło PCK także się przyłącza! Co należy zrobić? To proste! Zebrać różnego rodzaju tekstylia, które nadają się do ponownego wykorzystania. Mogą to być : ubrania, obrusy, firany. Materiały muszą być czyste, niepodarte i zapakowane w worek foliowy. Za każdy kilogram zebranych materiałów fundacja przekaże pieniądze na konto dziewczynki. Zbiórka odbędzie się 27.09.2022 na terenie naszej szkoły. Zbiórka będzie trwała tylko 1 dzień, a im więcej kilogramów ubrań, tym więcej pieniędzy dla Jagódki.

Zapraszamy do udziału w zbiórce!

Ewelina Lisowska

Karolina Szymańska