Najlepsi recytatorzy roku szkolnego 2022/2023

W sobotę 14 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się finał konkursu recytatorskiego „Zabawa z poezją”.

Poziom finału był niezwykle wysoki i wyrównany, uczestnicy byli świetnie przygotowani, a licznie zgromadzona publiczność w pełnym skupieniu wysłuchała utworów prezentowanych przez finalistów.

Jury w składzie: Izabela Fietkiewicz – Paszek – Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu, Małgorzata Jackowska – polonista, koordynator do spraw wspomagania kaliskich szkół, Małgorzata Piechowiak – nauczyciel MDK i Magdalena Żarnecka – organizator imprez MDK po wysłuchaniu 26 recytatorów finalistów postanowiło:

• w kategorii klas 0-3 miejsce oraz tytuł Najlepszego Recytatora Roku Szkolnego 2022/2023przyznać Michałowi Ptakowi ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Kaliszu

Wyróżnienia:

• Jagoda Kowalczykze Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu
  • Hanna Rokickaze Szkoły Podstawowej nr 9 w Kaliszu
  • Miłosz Wojtczakzgłoszenie indywidualne

Naszą szkołę w finale reprezentowali również:

• Wiktoria Jarych z klasy 1b
  • Olaf Krawczyk z klasy 2a
  • Maria Grygiel z klasy 2a
  • Nela Wojcieszek z klasy 2b

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY !!!