logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Nabór na rok szkolny 2018/2019

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej odbywa się od 26.02.2018 r. do 09.03.2018 r.

Rekrutacja odbywa się na stronie: www.przedszkola-kalisz.nabory.pl

Rekrutacja odbywa się na stronie: www.sp-kalisz.nabory.pl

Po wypełnieniu karty zgłoszenia należy ją wydrukować, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły.


Rodzaj czynności Termin postępowania rekrutacyjnego - rozpoczęcie Termin postępowania rekrutacyjnego - zakończenie Termin postępowania uzupełniajacego - rozpoczęcie Termin postępowania rekrutacyjnego - zakończenie
Złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 26 lutego 9 marca 16 kwietnia 18 kwietnia
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i dokumentów potwierdzajacych spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 12 marca 14 marca 19 kwietnia 20 kwietnia
Podanie do publicznje wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych 28 marca 28 marca 26 kwietnia 26 kwietnia
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia 4 kwietnia 6 kwietnia 27 kwietnia 30 kwietnia
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 9 kwietnia 9 kwietnia 7 maja 7maja

Rodzaj czynności Termin postępowania rekrutacyjnego - rozpoczęcie Termin postępowania rekrutacyjnego - zakończenie Termin postępowania uzupełniajacego - rozpoczęcie Termin postępowania rekrutacyjnego - zakończenie
Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 26 lutego 9 marca 16 kwietnia 18 kwietnia
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzajacych spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 12 marca 14 marca 19 kwietnia 20 kwietnia
Podanie do publicznje wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych 28 marca 28 marca 26 kwietnia 26 kwietnia
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia 4 kwietnia 6 kwietnia 27 kwietnia 30 kwietnia
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 9 kwietnia 9 kwietnia 7 maja 7maja


Comments are closed.