logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych na ergometrach wioślarskich

Dużym sukcesem naszych uczniów w dniu 24.11.2017r. zakończyła się rywalizacja w Mistrzostwach Kalisza Szkół Podstawowych na ergometrach wioślarskich.

Reprezentacja dziewcząt klas 6 w składzie: Kasia Marciniak, Oliwia Żeczow, Karolina Nadera, Zosia Kurdyk zajęły 2 miejsce, dziewczęta kl.7: Paulina Przybył, Amelia Krysiak, Marysia Kurdyk, Maja Kołodziejczyk zajęły 5 miejsce, w punktacji łącznej klas szóstych i siódmych dziewczęta naszej szkoły zajęły 2 miejsce. Reprezentacja chłopców klas 6: Piotr Kłosiński, Patryk Płatek, Filip Rosiński, Alan Stępin zajęli 2 miejsce, chłopcy kl. 7: Bartek Owczarek, Adam Nastawski, Marcel Michalski, Jakub Grzybowski zajęli 1 miejsce, w punktacji łącznej klas szóstych i siódmych chłopcy zajęli 1 miejsce. Indywidualnie Adam Nastawski i Patryk Płatek w swoich kategoriach wiekowych zajęli 3 miejsce. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy!

Comments are closed.