logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 23 maja 2024 r. nasza szkoła zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pt. Mind the gap, czyli angielskiego stacje zadaniowe.

Głównym celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania językiem angielskim oraz umiejętność pracy w zespole. Do konkursu zgłosiły się: SP7, SP8, SP9, SP10, SP11, SP12, SP13, SP16, SP17 i SP23. Szkoły reprezentowane były przez trzyosobowe drużyny, a więc łącznie gościliśmy 30 uczniów.

Zadania konkursowe polegały na współpracy zawodników podczas rozwiązywania łamigłówek takich jak: wykreślanki, krzyżówki, łączenie zdań, łączenie wyrazów w pary itp. Uczniowie zmierzyli się również z zadaniem, w którym ustnie odpowiadali na wylosowane przez siebie pytanie. Autorką zadań była nauczycielka języka angielskiego naszej szkoły: p. Angelika Krysińska.

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 23

Dyplomy i upominki wszystkim uczestnikom wręczył pan dyrektor Emil Jesiołowski.

Comments are closed.