logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Matematyczne ozdoby świąteczne

W grudniu chętni uczniowie wzięli udział w konkursie matematyczno-plastycznym na najpiękniejszą matematyczną ozdobę świąteczną.

Celem konkursu była popularyzacja matematyki, propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, rozbudzanie twórczej inwencji dziecka oraz kształtowanie samodzielnego i kreatywnego myślenia.

Zgłoszone prace pięknie połączyły elementy matematyki z świątecznym nastrojem. Autorzy prac wykazali się niesamowitą kreatywnością i zrozumieniem tematu. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości.

 

Wyróżnione prace przygotowali:

Laura Majchrzak, klasa 4a

Zofia Wojciechowska, klasa 7b

Nikodem Sobczak , klasa 4a

Mikołaj Mikołajczak, klasa 4a

Dominik Zaremba, klasa 4a

Nadia Duczmal, klasa 7b

Kacper Szczepanowicz, klasa 6a

Wiktoria Karolak, klasa 5c

Martyna Rolińska, klasa 5c

Comments are closed.