logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Maleńki cud – jasełka

Boże Narodzenie, to czas na który wszyscy czekamy z radością. Łamiemy się opłatkiem, ubieramy choinkę, obdarowujemy się prezentami i śpiewamy kolędy.

W dniu 21 grudnia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w jasełka pt. „Maleńki cud” przygotowanych przez uczniów kl. 3a i 3b pod kierunkiem p. D. Dominiak, p. I. Owczarek, p. A. Kliber oraz ks. R. Szymury oraz szkolnego chóru i zespołu fletów pod kierunkiem p. A. Lis. Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: wiceprezydent Miasta Kalisza p. Mateusz Podsadny, ks. Prałat Jacek Plota, przewodniczący Rady Osiedla Tyniec p. Piotr Cieślak oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Pancewicz.

Po zakończonym przedstawieniu p. dyrektor Emil Jesiołowski złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Przedstawienie to wprowadziło wszystkich zebranych w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Poprzednie

Następne

Comments are closed.