logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

W dniu 4 maja 2022 roku odbył się w naszej szkole Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Wzięli w nim udział uczniowie klas ósmych oraz siódmych, a także szkolny chór oraz szkolny zespół fletów prostych. Koncert miał formę występu dla rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Uczniowie klas ósmych i siódmych zaprezentowali rodzicom hymn szkoły, wykonali „Rotę”, a także pieśni z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego pt. „Modlitwa o wschodzie słońca” oraz „Mury”. Szkolny zespół fletów prostych wykonał hymn „Boże, coś Polskę”, a szkolny chór pieśni pt. „Już dopala się ogień biwaku” oraz „Żeby Polska była Polską”. Wykonanie pieśni patriotycznych przeplotły cytaty z Jana Pawła II, a na zakończenie Koncertu – pieśń papieska pt. „Tłumy serc”.

Film z koncertu dostępny pod linkiem: https://fb.watch/c-pegFb61A/

Comments are closed.