logo
Biuletyn Informacji Publicznej

I Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji”

26 kwietnia trzy uczennice z klas 7a i 8c wzięły udział w I Konkursie Recytatorskim „W kręgu poezji” zorganizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

Konkurs połączony był z warsztatami recytatorskimi prowadzonymi przez panią Kamilę Kiermasz. Uczestnicy konkursu mogli ponadto zwiedzić budynek szkoły oraz zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Martynie Jakubowskiej, Martynie Rolińskiej oraz Natalii Janeckiej gratulujemy wysokich ocen Jury i nagród. Martyna Jakubowska – I miejsce, Martyna Rolińska – III miejsce, Natalia Janecka – wyróżnienie. Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez panią Izabelę Brukowską.

https://drive.google.com/file/d/1wJbTFzNrEcQkaJXzqZw30_Hh075wO7JE/view?fbclid=IwAR05rfPIOzhL7wTVCtD0SK3Oa3iRvUYEKDdcddO3DNV6jALLWJY_CeTqrkQ

Comments are closed.