Ergometry wioślarskie

W piątek 22.11.2019 r.  odbyły się zawody na ergometrze wioślarskim.

Impreza odbyła się w ten piątek  w hali OSRiR-u przy Łódzkiej. W zmaganiach młodzieżowych nie zabrakło uczniów z naszej szkoły. Zawodnicy pod opieką pana Radosława Jackowskiego rywalizowali na dystansie 300m. Drużynowo zdobyliśmy w klasach 6 chłopcy miejsce 2 w sładzie: Mateusz Marciniak, Drytkiewicz Dawid, Sowa Wojtek, Jarek Antoni, Bednarek Maciek. Dziewczęta zdobyły miejsce 3 w składzie:
Kurdyk Zosia, Kinel Oliwia, Owczarek Angelika, Przetakiewicz Natasza, Sztajman Wiktoria. Klasy  8 dotarły na halę po zakończeniu sprawdzianu próbnego, chłopcy  zdobyli miejsce 2 w składzie: Płatek Patryk, Kłosiński Piotr, Jasiu Ignaszak, Stempin Alan, Figiel Mateusz. Należy jeszcze wspomnieć iż Jakub Rynarzewski indywidualnie zdobył pierwsze miejsce z klas 7, a Piotr Kłosiński miejsce 3 w klasach 8. W zawodach startowali ponadto:

Klasy 7 chłopcy

1. Rynarzewski Jakub