logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Babci i Dziadka

Kochani, dziś okazja rzadka,

Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie, jest ich razem czworo,

Co można stwierdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią o tych latach,

Gdy jeszcze dzieckiem był nasz tata.

A nasza mama bez swych lalek,

Do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci,

Cieszą się dziećmi swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę,

Że miło Babcią być i Dziadkiem.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to prawdziwe wielkie wydarzenie, na które czekają  wszystkie dzieci! W naszej szkole ten dzień świętowaliśmy 19 stycznia br. Naszych zacnych gości powitała przewodnicząca SU, a Pan Dyrektor Emil Jesiołowski złożył wszystkim zaproszonym gościom najserdeczniejsze życzenia. Wszystkie klasy młodsze z tej okazji przygotowały występy: wierszyki, piosenki, tańce i oczywiście  nie zbrakło własnoręcznie wykonanych od serca upominków. Nic nie cieszy dziadków bardziej niż zaangażowanie Ich wnuków. Na koniec występów wszyscy zostali zaproszeni na pyszne ciasteczka, kawę i herbatę.

Comments are closed.