logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Chodź pomaluj mój świat…..

W środę 09.09.2020 w świetlicy szkolnej dobyły się zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu.  Zadanie dzieci polegało na pomalowaniu szarych elementów świata kolorową kredą.

Uczestnicy zajęć z zapałem zabrali się do pracy, a na dziedzińcu szkoły powstała barwna mozaika. Dziewczynki chętnie rysowały wielkie czerwone serduszka, kolorowe kwiaty, a chłopcy głowy robotów rodem z bajek. Sumienni pierwszoklasiści, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą rysowali na szarej kostce jej budynek. Dzieci chętnie i z radością rysowały także planszę o starej i dobrze znanej także rodzicom gry w klasy. Spragnione ruchu, ochoczo rzucały kamyczkiem i skakały po polach tej popularnej gry. Miło było obserwować ich roześmiane twarze w czasie zabawy!

Comments are closed.