logo
Biuletyn Informacji Publicznej

Biegiem po zdrowie

W dniu 05.04.2019 r. odbyła się w naszej szkole coroczna impreza sportowa dla klas I-III pod hasłem ,,Biegiem po zdrowie”. Uczniowie mieli możliwość podczas zabaw i konkurencji sportowych wspólnie się bawić i rozwijać sprawność fizyczną.

Każda klasa przygotowała krotką inscenizację, piosenkę lub taniec propagujący zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Dzięki sponsorom i Radzie Rodziców, wszystkie klasy zostały nagrodzone sprzętem sportowym. W ramach imprezy odbył się również konkurs plastyczny promujący zdrowe odżywianie. Wręczono ponad dwadzieścia nagród za najciekawsze prace. Na zakończenie imprezy nagrodzono również zwycięzców i uczestników konkursu przyrodniczego i matematycznego. Organizatorom, sponsorom, wolontariuszom z klasy VII b i VIII a  i uczestnikom wraz z opiekunami serdecznie dziękujemy!

Laureaci Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla kas trzecich.

I miejsce – Paulina Gołębiowska klasa III a

II miejsce – Antoni Ewiak klasa III a

III miejsce – Roksana Paceś klasa III a

Nagrody za udział otrzymali: Maja Kmieć, Mikołaj Reszke i Klaudia Kowalska z klasy III a.

Laureaci Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas trzecich.

I miejsce – Maksymilian Matczak klasa III a

Wyróżnienie – Dawid Bujarski klasa III a

Comments are closed.